O firmě   LHP a LHO   Projekty   Poradenství   Mapování   Kontakt  
    PROJEKTY
 
 

  Zalesňovací a biotechnické projekty jsou celou řadu let rovněž důležitou součástí pracovní náplně naší firmy. Zpracováváme studie i zalesňovací projekty bývalých zemědělských půd, projekty lesnických rekultivací výsypek, odkališť a lomů včetně digitální fotodokumentace. Zabýváme se také projektováním nových či rekonstrukcí původních lesoparků měst, obcí nebo soukromých vlastníků.

Dokážeme nejen zpracovat projekty různého typu, ale zároveň nabízíme i autorský a inženýrský dozor nad jejich realizací. Máme bohaté zkušenosti z programu Phare neboť jsme byli autory první úspěšné lesnické anglicko-české dokumentace v rámci České republiky. Zajistili jsme i následný monitoring výsledků podle jednotlivých realizovaných projektů PHARE v rámci Euroregionů Nisa, Labe a Krušnohoří.

Naše společnost nabízí i zpracování dendrologických průzkumů a následných vegetačních úprav silničních staveb a dále i parkové ozelenění dalších staveb v intravilánu měst a obcí.

Pro města, obce, soukromé vlastníky lesa i LČR, s.p. zpracovali celou řadu projektů Operačního programu životního prostředí – Osa 6.3, které byly všechny Státním fondem životního prostředí akceptovány a nyní se úspěšně realizují.

   
© 2005 EKOLES - PROJEKT s.r.o., Všechna práva vyhrazena
Created by activemedia